Misja „Fit and Safe”

Witam wszystkich na moim blogu Fit and Safe! 

Anima sana in corpore sano – w zdrowym ciele zdrowy duch

Postanowiłem założyć tego bloga, aby podzielić się moimi doświadczeniami ze wszystkimi, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem oraz dla tych, którzy już tą drogą podążają. Niech będzie to platforma wymiany opinii a także źródło i uzupełnienie wiedzy i techniki.

Dlaczego „Fit & Safe”?

Artykuły, które mam zamiar publikować będą dotyczyły zarówno zdrowego trybu życia, jak i bezpieczeństwa osobistego. Interesuję się również sportami walki i w swoich postach postaram się udzielać porad dotyczących własnego bezpieczeństwa na ulicy. Jak niestety wiadomo, żyjemy w trudnych czasach i nigdy nie wiadomo, co i kiedy może nas zaskoczyć. Poza tym w niedługim czasie znajdziecie tutaj Państwo porady z zakresu żywienia, treningu, suplementacji itp., aby każdy znalazł coś dla siebie i był „Fit and Safe”.

Mam nadzieję, że informacje, które będę Państwu przekazywał przyczynią się do Waszego samodoskonalenia i poprawy sylwetki i samopoczucia, ponieważ nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. Jeżeli uda mi się pomóc chociaż jednej osobie to moja misja będzie spełniona.

Zapraszam do regularnego odwiedzania tego miejsca.

Stay Fit!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s