Wesołych Świąt!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć wszystkim moim Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia – przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, w szczególności tych sportowych, bo sam doskonale wiem, że czasami nie jest łatwo więc wytrwałość się przydaje. Abyście nigdy nie tracili motywacji i wiary we własne siły, ponieważ dzięki temu jesteście w stanie przenosić góry i pokonywać przeciwności – niech nie będzie dla Was barier i rzeczy niemożliwych – chcieć znaczy móc. Życzę też odwagi, abyście nie bali się podejmowania nowych, trudniejszych wyzwań, bo one sprawiają, że nasze życie ma smak. Sukcesów także na polu osobistym, bo często jest tak, że sprawy bardzo nam bliskie decydują o naszym rozwoju i woli walki.

I na koniec: życzę Wam, abyście jutro zawsze byli lepsi od samych siebie dzisiaj, bo najtrudniejszymi rywalami jesteśmy dla siebie my sami.

Idźcie zawsze do przodu.

Wesołych Świąt!

Jakub

Jednoosobowa Redakcja Fit & Safe

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Wesołych Świąt!

  1. Why pisze:

    Dzięki za życzenia Kuba! Niech się spełni 50 procent to będzie już gites 🙂 Wszystkiego najlepszego w Nowym – 2013 – Roku, zarówno dla Ciebie, jak i Twojego bloga. Trzymaj się ciepło i nie choruj więcej 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s